Z lana cokoliv
Starwork
  • English

Rekonstrukce fasády bytového domu na Smíchově

po

Rekonstrukci v ulici Kroftova 7 v Praze v první památkové zóně jsme získali na základě vedlejší reference ve stejné ulici, která se bytovému družstvu velice líbila.

Podívejte se na všechny fáze rekonstrukce, kterou jsme provedli pomocí výškových prací.

Provedené práce ►

★ mytí a osekání fasády
★ penetrace a špric
★ jádrové opravy
★ osekání soklu a římsy
★ rekonstrukce soklu a římsy
★ sanační omítka soklu
★ druhé mytí fasády před dokončením jádrových oprav
★ štukování rekonstruovaných míst do ztracena


Fasáda domu před a po rekonstrukci

 


První fáze rekonstrukce ►

1. Rekonstrukce fasády bytového_Starwork.cz_práce z lana 2. Rekonstrukce fasády bytového_Starwork.cz_práce z lana 6. 1. Rekonstrukce fasády bytového_Starwork.cz_práce z lana 5. Rekonstrukce fasády bytového_Starwork.cz_práce z lana 4. Rekonstrukce fasády bytového_Starwork.cz_práce z lana 3. Rekonstrukce fasády bytového_Starwork.cz_práce z lana


Druhá fáze rekonstrukce ►

6. Starwork_práce z lana a výškové práce_oprava fasády domu v památkové zóně. 5. Starwork_práce z lana a výškové práce_oprava fasády domu v památkové zóně. 3. Starwork_práce z lana a výškové práce_oprava fasády domu v památkové zóně. 4. Starwork_práce z lana a výškové práce_oprava fasády domu v památkové zóně. 1. Starwork_práce z lana a výškové práce_oprava fasády domu v památkové zóně. 7. Starwork_práce z lana a výškové práce_oprava fasády domu v památkové zóně 2. Starwork_práce z lana a výškové práce_oprava fasády domu v památkové zóně. 8. Starwork_práce z lana a výškové práce_oprava fasády domu v památkové zóně.


Třetí fáze rekonstrukce ►

Kroftova Starwork2_3 Kroftova Starwork4_3 Kroftova Starwork1_3 Kroftova Starwork3_3 Kroftova Starwork6_3