Z lana cokoliv
Starwork
  • English

Rekonstrukce fasády bytového domu na Smíchově

po

květen 2015 |


Rekonstrukci v ulici Kroftova 7 v Praze v první památkové zóně jsme získali na základě vedlejší reference ve stejné ulici, která se bytovému družstvu velice líbila.

Provedené práce

– mytí a osekání fasády

– penetrace a špric

– jádrové opravy

– osekání soklu a římsy

– rekonstrukce soklu a římsy

– sanační omítka soklu

– druhé mytí fasády před dokončením jádrových oprav

– štukování rekonstruovaných míst do ztracena


Fasáda domu před a po rekonstrukci:

 


První fáze rekonstrukce:

1. Rekonstrukce fasády bytového_Starwork.cz_práce z lana 2. Rekonstrukce fasády bytového_Starwork.cz_práce z lana 6. 1. Rekonstrukce fasády bytového_Starwork.cz_práce z lana 5. Rekonstrukce fasády bytového_Starwork.cz_práce z lana 4. Rekonstrukce fasády bytového_Starwork.cz_práce z lana 3. Rekonstrukce fasády bytového_Starwork.cz_práce z lana


Druhá fáze rekonstrukce:

6. Starwork_práce z lana a výškové práce_oprava fasády domu v památkové zóně. 5. Starwork_práce z lana a výškové práce_oprava fasády domu v památkové zóně. 3. Starwork_práce z lana a výškové práce_oprava fasády domu v památkové zóně. 4. Starwork_práce z lana a výškové práce_oprava fasády domu v památkové zóně. 1. Starwork_práce z lana a výškové práce_oprava fasády domu v památkové zóně. 7. Starwork_práce z lana a výškové práce_oprava fasády domu v památkové zóně 2. Starwork_práce z lana a výškové práce_oprava fasády domu v památkové zóně. 8. Starwork_práce z lana a výškové práce_oprava fasády domu v památkové zóně.


Třetí fáze rekonstrukce:

Kroftova Starwork2_3 Kroftova Starwork4_3 Kroftova Starwork1_3 Kroftova Starwork3_3 Kroftova Starwork6_3